+38 (093) 617-91-25

График работы Call-центра:

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

СБ-ВС выходной

Надувний круг, нарукавники чи жилет?

Надувний круг, нарукавники чи жилет?
Що краще взяти на море?

Призначення надувних аксесуарів – безпека дітей у воді та допомога в навчанні плаванню. Різноманіття яскравих виробів кого завгодно примусить розгубитися. Але не Reima-батьків!

 Круг найкраще підходить для малюків до 2-х років. Але лише в тому разі, якщо він ідеально підібраний за розміром та вагою. Інакше дитина може висковзути, або ж перевернутися. Уникнути втрати балансу допомагають широкі бортики.

 Вчитися плавати зручніше в жилеті. Він не обмежує рухи, щільно прилягає до тіла і добре тримає на воді. Обов’язково зверніть увагу на розмір пройм жилету. У продажу можна знайти моделі для 2-3-річних дітей.

 Нарукавники – додаткова опора у воді для трирічних діток і старших, що вже опанували ази плавання. Купувати їх слід обов’язково з приміркою.

Також ви можете натрапити на такі незвичні аксесуари, як нудлси (гумові палки, які дозволяють триматися на воді, не звикаючи до великих засобів) та плавники – справжні плавники, як у акул, що кріпляться на спину і використовуються навіть у басейнах при навчанні основним стилям плавання 

Дата публикации: 01 Янв 1970

Отзывы

Отзывов нет

Товар добавленный в избранное

Для просмотра списка избранных товаров вам нужно

Товар добавлен в корзину

Продолжить покупки Перейти в корзину